Inhumans Filmi İptal Edildi!

0
403

Kendi sinematik evrenini kurarak beyaz perdede gümbür gümbür yol alan ve kısa bir süre sonra belki de bu evrenin en önemli filmi olacak olan Captain America: Civil War‘a hazırlanan Marvel, merakla beklediğimiz bir filmi takviminden çıkardı.

2020 yılına kadar film takvimini daha önceden açıklayan Marvel, özellikle Agents of S.H.I.E.L.D. dizisinde konu olarak ciddi şekilde merkezine aldığını Inhumans filmini, takviminden çıkardığını duyurdu.

inhumans-uscvr-color-preview-14-114306-thumb
Daha önceden 2019 yılına kadar film planlamasını duyuran Marvel, nhumans filmine de bu planlamada yer vermişti. Ancak daha sonrasında Sony ile yapılan anlaşma sonucuSpider-Man‘in haklarının geri alınması ve yeni Spider Man filminin takvime eklenmesi, diğer filmlerin de tarihlerinde ve gidişatlarında bir değişime yol açtı. Birde işin içine Ant-Man‘in ikinci filmi de dahil olunca Marvel, Inhumans’ın fişini resmi olarak çektiğini duyurdu.

Tabi bu durum ”Marvel’dan asla bir Inhumans filmi gelmeyecek” olarak algılanmasın. Zira daha önceden Marvel’ın patronu Kevin Feige, sinematik evrende Infinity Wars sonrasında Marvel’ın yepyeni bir seri ile geleceğini, hatta bu şekilde Marvel’ın sonsuza kadar film serileri yapabileceğini belirtmişti. Yani Inhumans şu an için askıya alınmış olsa da 2020 sonrasında belki proje yeniden hayata geçirilebilir.

Son olarak Agents of S.H.I.E.L.D. için bu durum nasıl bir önem arz edecek bekleyip göreceğiz.

Kaynak: webtekno.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here